**آهنگ های جدید,کـــــــامپیـوتــــر..**

دانلود آهنگ و نرم افزار و بازی کامپیوتر و.........

امنيت يك فرآيند مداوم است(گفت‌وگو با بهناز آريا مدير آموزش موسسه کهکشان نور)

بحث امنيت در كشورمان خوشبختانه هر روز پررنگ‌تر مي‌شود، هرچند انتقادات زیادی بر اين مسئله وارد است مهم روند رشد است و من فكر مي‌كنم اين روند رشد در ايران به وجود آمده و بسياري از سازمان‌ها متوجه شده اند كه امنيت يك موضوع اساسي و حياتي است و دست به كار شده‌اند. به نظر من هميشه رسيدن به نقطه هدف مطرح نيست.

امنيت يك فرآيند مداوم است
گفت‌وگو با بهناز آريا، مدير آموزش موسسه کهکشان و کارشناس امنيت اطلاعات و شبکه

اهدا سلطانعلي‌زاده - دنياي کامپيوتر و ارتباطات
بهناز آريا، باتوجه به سن و سالش خوب پيشرفت کرده است. از آن زناني است که وقتي با او صحبت مي‌کني دوست داري که جاي او بودي. مانند ديگر زنان موفق حوزه IT که در شماره‌هاي قبلي با آنها مصاحبه داشتم. نقاط مشترکي بين آنها هست، از روحيه کاري بالا تا استقلال شخصيتي تا مهارت‌هاي بياني و کلامي و مديريتي، پشتکار و انگيزه و اميد و خيلي مسائل ديگر. آريا در سمت مدير آموزش موسسه کهکشان و کارشناس و مشاور امنيت اطلاعات و شبکه هم از اين قاعده مستثني نيست. او معتقد است تا وقتي از درون شاد و آرام نباشي نمي‌تواني در کار خود موفق باشي. من شخصا مي‌پذيرم و گمان مي‌كنم شما هم تاييد مي‌کنيد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 8:0  توسط مهران  | 

دانلود فيلتر شكن نسخه اصلاح شده

سلام دوستان . امروز براي شما فيلترشكن نسخه اصلاح شده رو قرار دادم تا حال كنيد. با اين نرم افزار همه سايتها را بدون محدوديت باز كنيد.
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 7:57  توسط مهران  | 

ختلال در دسترسي به سرويس‌هاي وبلاگ فارسي

یکشنبه، ۳۰ خردادماه ۱۳۸۹
ايتنا - كاربران در دسترسي به سرويس‌هاي وبلاگ فارسي دچار اختلال شده‌اند.
به گزارش ايتنا روز يكشنبه كاربران ايراني در برخي نشاني‌هاي سرويس‌دهنده‌هاي وبلاگ فارسي دچار مشكل و محدوديت شدند.
به عنوان مثال كاربران با تايپ نشاني سرويس‌دهنده بلاگفا به صورت blogfa.com به صفحه معروف فيلترينگ برمي‌خورند كه نشان از ممنوع بودن مشاهده اين سايت دارد.
با وجود اين براي ساعاتي امكان دسترسي به سايت با افزودن WWW به نشاني سايت(يعني با تايپ آدرس www.blogfa.com ) وجود داشت كه اين نشاني نيز فيلتر شد


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 7:47  توسط مهران  | 

فناوري جديد براي نابودي خودكار اطلاعات

يك محقق هلندي سيستمي را ابداع كرده كه با استفاده از آن جزئيات اطلاعات شخصي كاربران پس از گذشت مدت زمان معين به طور خودكار از روي پايگاه هاي داده پاك مي شود.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران از فارس، اين سيستم با اعمال برخي تنظيمات ساده در زمان معين همه اطلاعات را به طور كامل از روي پايگاه داده مورد نظر به طور كامل پاك مي كند و اين اطلاعات به هيچ عنوان و با استفاده از هيچ روشي قابل بازيابي و احياء نخواهند بود.
طي چند سال اخير برجاي ماندن اطلاعات حساس كاربران بر روي پايگاه هاي داده حتي پس از پاكسازي آنها موجب سوءاستفاده هاي گسترده مالي شده و دانشمندان در تلاشند با استفاده از شيوه هاي مختلف با اين مشكل مبارزه كنند.
نمونه اوليه اين سيستم با موفقيت آزمايش شده و پس از گذشت شش ماه و دقيقاً در زمان معين شده همه اطلاعات را بدون نقص از روي پايگاه داده تعيين شده، پاك كرده است.
مبدع اين سيستم اظهار اميدواري كرد ديگر شركت هاي نرم افزاري نسبت به استفاده از اين سيستم و سيستم هاي مشابه اقدام كرده و اعتماد كاربران را به خود جلب كنند.
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 7:46  توسط مهران  | 

نرم افزار جديد براي مديريت فرايندهاي تجاري

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران از فارس، نرم افزار BPM شركت اوراكل كه اوايل سال جاري ميلادي عرضه شد، چندين بار به روزرساني شده و در جديدترين به روزرساني مجموعه اي از امكانات براي فعاليت دسته جمعي و كار بر روي اسناد به طور آني هم به آن اضافه شده است.
افزايش سازگاري با نرم افزار fusion شركت اوراكل و چند ميان افزار و برنامه كاربردي ديگر از جلمه تغييراتي است كه در نسخه تازه BPM به وجود آمده است.
مقامات اوراكل مي گويند اعمال اين تغييرات حاصل دو سال بررسي و كار شبانه روزي است و در اين زمينه به بازخوردها و نظرات كاربران اين محصولات هم به طور ويژه توجه شده است. افزايش تعداد فرايندهايي كه هر كاربر به طور همزمان مي تواند از اين طريق انجام دهد يكي ديگر از ويژگي هاي نسخه تازه BPM است.
اين مجموعه با عنوان كامل Oracle Business Process Management Suite 11G شامل زيرمجموعه هايي مانند BPEL Process Manager،‌ Business Activity Monitoring،‌ Business Rules،‌ WebCenter Suite و Universal Content Management است.
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 7:45  توسط مهران  | 

افزوده شدن پشتيباني داخلي از PDF در كروم گوگل

گوگل استفاده از رابط برنامه‌نويسي افزونه نسل جديد خود را براي گنجاندن پشتيباني داخلي از برنامه PDF آكروبات در مرورگر كروم آغاز كرد.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران از ايسنا، طبق اعلام گوگل، جديدترين نسخه ويژه طراحان كروم براي لينوكس، مكينتاش و ويندوز پشتيباني داخلي براي اسناد PDF را با استفاده از رابط كاربري برنامه‌نويسي NPAPI آغاز مي‌كند.

اگرچه اين مرورگر در حال حاضر مي‌تواند اسناد PDF را باز كند اما اين امكان از برخي جهات محدود و غيرقابل اعتماد است، در حاليكه طبق اعلام گوگل، معماري جديد كروم به PDFها امكان مي‌دهد همانند هر صفحه وب معمولي ديگري در اين مرورگر باز شوند.

طبق اطلاعات وبلاگ طراحان گوگل، فايل‌هاي PDF همانند صفحات وب HTML نشان داده مي‌شوند و تعامل‌هاي اصلي هيچ تفاوتي با تعامل مشابه با صفحات وب ندارد، به‌عنوان مثال ويژگي‌هاي زوم كردن و جست‌وجو همان‌طور كه كاربران انتظار دارند، كار خواهند كرد.
+ نوشته شده در  سه شنبه یکم تیر 1389ساعت 7:44  توسط مهران  | 

مطالب جدیدتر